Aylin Sarıalioğlu

Aylin Sarıalioğlu

Turkcell’ de eğitim, 720+ personele eğitim ve eğitim süreçleri analizleri; EMCC akredite Koç-Mentor organizasyonel gelişimlerde sizleri yönlendirebilirim.
Nil Bıçak

Nil Bıçak

Mimarlık İşleri firması kurucu ortağı ve yüksek mimarım.Vittorio Grassio Architetto&Partners bünyesinde 4+ yıllık proje deneyimim ile sizleri yönlendirebilirim.
Ezgi Can Uçar

Ezgi Can Uçar

Founder @Börd Interior & Product, 8+ yıllık mimarlık ve iç mimarlık tecrübem ile sizlere danışmanlık verebilirim.
Atakan Özel

Atakan Özel

(2)
[email protected] TAPES, 6+ yıllık aile şirketinde yönetimimde elde ettiğim tecrübelerim ile sizlere danışmanlık sağlayabilirim.
Kıvanç Ünal

Kıvanç Ünal

(10)
Kurucu @AnalyticaHouse
Dijital Strateji ve Büyüme, E-ticaret ve Data konularında işinizi büyütmenizi sağlayacak stratejik yönlendirme yapabilirim.
Cem Öztürk

Cem Öztürk

Machine Learning üzerine çalışmalar, ING Bank deneyim, Almanya’da Veri Bilimcisi olarak görev almaktayım. Tüm tecrübelerimi sizlere aktarıp, destek olabilirim.
Genco Günay

Genco Günay

CRM ve Veri Zenginleştirme konularında 25 yıl deneyimim ile Veri Yönetimi ve Data, Müşteri ve Veri Segmentasyon tecrübelerim ile sizlere fayda sağlayabilirim.
Tansu Poyraz

Tansu Poyraz

(9)
AnalyticaHouse Head Of Digital Marketing, 2+ yıl Trendyol’da Marketing Development; satış artırımı alanında sizleri doğru adım atmaya odaklı yönlendirebilirim.
Safa Göçmen

Safa Göçmen

ABB Elektrik Satış Mühendisliği,Satış Müşteri Yöneticisi; X ve Y kuşaklarının Yönetim Algıları üzerine çalıştım ve bu alanlarda sizleri doğru yönlendirebilirim.
Onur Zengin

Onur Zengin

(7)
AnalyticaHouse Head of Digital Marketing Strategist Trendyol Dijital Pazarlama ve şu an 9 kişilik ekibim ile 50+ markanın pazarlama süreçlerinde görev alıyorum
Bora Kurum

Bora Kurum

6+ yıldır KOBİ için Dijital Dönüşüm ve Dijital Pazarlama Danışmanlığı, edindiğim tecrübeler ile sizlere danışmanlık sağlayabilirim.
Can Gürel

Can Gürel

(2)
Board Member @Iltekno & Angel Investor in @Startups Kripto paralar, finans, melek yatırımcılık ve enerji sektörü konularında danışabilirsiniz.
Samet Özkale

Samet Özkale

Founder Pingain&Rentover 5+ markanın oluşumunda katkı ve 30+ mentörlük tecrübem ile sizlere danışmanlık yapabilirim.
Güray Gürsönmez

Güray Gürsönmez

4+ yıllık BAT ve kendi şirket kurulumu; stratejik marka yönetimi, route to marka stratejileri ve E-ticaret satış alanlarında sizlere danışmanlık yapabilirim.
Serhan Çiçek

Serhan Çiçek

18+ yıllık e-ticaret, proje yönetimi, satış yönetimi ve kategori ağacı dizaynı konularında tecrübem ile danışmanlık yapabilirim.
Kutay Erkan

Kutay Erkan

Arçelik'te Endüstri 4.0 Projerini Yöneten ekipte görev aldım, veri bilimi ve yönetim danışmanlığı ile sizlere danışmanlık sağlayabilirim.
Tuğba Kardaşlar Tutak

Tuğba Kardaşlar Tutak

Mavi ve Trendyol’da Loyalty Kart&Kampanya Yönetimi, Bankacılık sektöründe 15+ yıllık tecrübem ile müşterilerinize daha yüksek verim sunmanızı sağlayabilirim.
Zeynep Batman

Zeynep Batman

@AnalyticaHouse Senior Performans Pazarlama Danışmanı, dijital strateji geliştirme, web analitiği, konusunda danışmanlık sağlayabilirim.
Murat Kaya

Murat Kaya

@Altavia Dekatlon bünyesinde Yaratıcı Direktör, @Perdaz Kurucu, @Shopney Pazarlama ve Ortaklık Direktörü 8+ yıllık tecrübem ile sizlere danışmanlık yapabilirim.
Mesut Akçin

Mesut Akçin

(2)
E-Ticaret alanında Aliexpress-AnalyticaHouse partnerliği, globale açılmak isteyenlere stratejik ve operasyonel tecrübelerim ile danışmanlık sağlayabilirim.
Berkay Barboros

Berkay Barboros

Digital Growth [email protected] Dijital Pazarlama alanında 5+ yıllık tecrübeye sahibim. E-ticaret sitenizin dijital dönüşüme uyumu konularında destek veririm.
Sedat Şen

Sedat Şen

10+ yıllık IATF 16949 Otomotiv Sektöründe Kalite Yönetim Danışmanlığı, kalite yönetim sistemleri hakkında sizlere danışmanlık sağlayabilirim.
Tuğrul Piltan

Tuğrul Piltan

Performance Marketing [email protected] HOUSE, Performans pazarlama ve e-ticaret alanlarında 5+ yıllık tecrübem ile sizleri yönlendirebilirim.
S. Cankut Oşar

S. Cankut Oşar

(2)
10+ yıllık E-ticaret/E-ihracat projeleri, ekip kurulumunda tecrübeliyim ve bu tecrübeyle sizleri bu alanlarda yönlendirebilirim.
Umur Korkut

Umur Korkut

Oxxo E-Ticaret & Dijital Pazarlama Direktörü, Inseder Avrupa ve Alegra’da Ülke yöneticiliği tecrübelerim sizlere danışmanlık yapabilirim.
Berkan Nuri Durmuş

Berkan Nuri Durmuş

7+ yıllık insan kaynakları alanında projeler, Vaillant Group Türkiye’de İnsan Kaynakları tecrübelerim ile sizleri kariyer süreçlerinizde yönlendirebilirim.
Sedef Şahin

Sedef Şahin

6+ years experience in the field of HR. Worked 50+ people to unleash their talents, reach their goals. I can support you from experience.
Ercan Türkmen

Ercan Türkmen

12+ yıllık dijital pazarlama tecrübesi, Google Ads, Facebook/Instagram Ads, Google Analytics alanlarında sizlere danışmanlık verebilirim.
Mert Gençler

Mert Gençler

B2B/B2C Digital Marketing Consultant, Full Funnel Management
Şeyma Saburlu

Şeyma Saburlu

8+ yıllık mimari ve iç mimari tasarım konularında edindiğim tecrübe ve 50+ kişilik ekip yönetiminde edindiğim tecrübelerimi sizlere aktarabilirim.
Hasan Hüseyin Gülüstan

Hasan Hüseyin Gülüstan

@TommyLife E-Ticaret Bölüm müdürü, 7+ yıllık tecrübem ile site kurulumundan satış pazarlama stratejinizin oluşturulması sürecinde size danışmanlık yapabilirim.
Onur Tuhta

Onur Tuhta

Google Ads, Instagram & Facebook Reklamcılığı alanlarında 10+ yıllık deneyim. Criteo, Programatic ve diğer reklam modelleri tecrübelerim ile yönlendirebilirim.
Özge Yeşiltaş

Özge Yeşiltaş

(8)
Dijital Pazarlama & Marka ve İletişim Danışmanı
Uğur Gürsel

Uğur Gürsel

Digital Marketing Consultant Insights & Analytics Manager @iProspect BeIN Media, Decathlon ve KFC danışmanlık hizmeti; sizlere de tecrübelerimi aktarabilirim.
Sibel Tercanoğlu

Sibel Tercanoğlu

10+ yıllık İnsan Kaynakları Stratejileri tecrübem ile sizlere danışmanlık yapabilirim.
Sinan Şaşmaz

Sinan Şaşmaz

Medya ve İletişim Strateji Uzmanı - Eğitmen / Danışman
Ceren Varol

Ceren Varol

Sanko Holding ve Tesan İletişim Web Tasarım ve Proje Yöneticisi; web sitesi ve dijital pazarlama alanlarında sizlere destek olabilirim.
Aykut Kaymaz

Aykut Kaymaz

(12)
Chakra E-ticaret Direktörü, 15+ senelik yurtiçi ve yurtdışı bir çok platformda E-ticaret alanında edindiğim tecrübe ile sizleri yönlendirebilirim.
İpek Özcan

İpek Özcan

Freelance PR Danışmanı&Editörü, 5+ yıllık tecrübem ile PR, moda ve dekorasyon sektörleri başta olmak üzere iletişim ve editöryel alanda yönlendirme yapabilirim.
Ferhat Köksal

Ferhat Köksal

12+ yıllık Paşabahçe Cam Satış Müdürlüğü ve Global Pazar Yöneticiliği tecrübelerim ile sizlere satış ve pazarlama, ihracat alanlarında danışmanlık yapabilirim.
Batuhan Avucan

Batuhan Avucan

Kurucu & Genel Yönetici Mobidictum & Mamobiz Oyun firmanızı büyütmek amaçlı iş geliştirme, pazarlama ve satış konularında sizleri yönlendirebilirim.
Yağmur Ünal

Yağmur Ünal

(7)
Finans alanında 5+ yıllık tecrübem ile Stratejik Planlama, Bütçe Planlama ve Raporlama gibi birçok alanda sorularınızı yanıtlayabilir ve sizi yönlendirebilirim.
İrem Turan

İrem Turan

Fonksiyonel Tıp Yaşam Koçu
Fonksiyonel tıp yaklaşımı ile beslenme, otoimmün hastalıklar, kilo kontrolü, bağırsak mikrobiyotası vb.
Sadık Kalaycıoğlu

Sadık Kalaycıoğlu

[email protected] Digital 13+ Yıllık E-ticaret ve 10 Yıllık Dijital Pazarlama deneyimim ile SEO, E-Ticaret ve daha birçok konuda sizlere yardımcı olabilirim.
Fatih Katmış

Fatih Katmış

Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi - Spor Yöneticiliği bölümünden mezunum. Vücudunun görüntüsünü ve performansını beğenmiyor isen doğru yerdesin.
Cihan Öztürk

Cihan Öztürk

Mobil Pazarlama Lideri @Criteo 9+ yıllık telekom ve reklam teknolojileri deneyimimle mobil pazarlama stratejileri ile ilgili danışmanlık veriyorum.
Aykut Ayan

Aykut Ayan

Dış ticaret Uzmanı - Sınır ötesi elektronik ticaret
Melih Marangoz

Melih Marangoz

Girişimciler İçin İş Geliştirme & Pazarlama // İş fikirlerinizin sürdürülebilir ve rekabetçi birer iş modeline dönüştürülmesinde profesyonel destek sunmaktayım.
Ayşe Nazar Çoban

Ayşe Nazar Çoban

Uluslararası bir şirkette, global yöneticiyim. Aktif sporcuyum. Kariyer, dengeli yaşam ve ilişkilerinde hedeflerini belirlemene ve ulaşmana destek olabilirim.
Adil Yazıcıoğlu

Adil Yazıcıoğlu

20 yıl bağımsız denetçi, vergi ve muhasebe alanlarında tecrübem vardır. Vergi ve muhasebe uzmanlık alanlarımdır.
Gözde Attila

Gözde Attila

Founder & Chief [email protected] Brandvisors 10 yıllık tecrübe ile marka stratejisi ve marka yönetimi alanında bana danışabilirsiniz.
Ahmet Tamtekin

Ahmet Tamtekin

Kurucu Ortağı@Engaged4Results Koçluk Yurtiçi ve yurtdışında üst düzey yöneticilik kariyer koçluğu alanında 12 yıllık deneyimim ile sizlere fayda sağlayabilirim
Arif Burak Tilbe

Arif Burak Tilbe

Farklı coğrafya ve kültürler içinde yaşama, oraları tanıma ve okuma imkanım ile tasarıma yaklaşım olarak daha özelleşmiş projelerde fayda sağlayabilirim.
Berkay Sapmaz

Berkay Sapmaz

TÜBİTAK, KOSGEB, AB, Ar-Ge Merkezi ve Ticaret Bakanlığı destekleri alanında 8+ yıllık tecrübelerim ile sizlere danışmanlık sağlayabilirim.
Başak Kitapçı

Başak Kitapçı

"Yönetim Danışmanı | ATC Şirket Kültürü, Liderlik, Çevik Yönetim, Satış ve Performans "
Sametcan Öztürk

Sametcan Öztürk

Performance Marketing, Digital Marketing & Analytics, Ecommerce, Business Strategy
Mahmut Şenzeybek

Mahmut Şenzeybek

Hızlı Tüketim - FMCG Key Account Yönetimi / Pazara Giriş Yöntemleri / Satış Organizasyon Yapılanması / Lansman Planlama
Onur Köseoğlu

Onur Köseoğlu

Radiolize - CEO, Gurulize - Digital Project Manager. Dijital girişimci, yeni nesil dijital proje geliştirme uzmanı.
Murat Yiğen

Murat Yiğen

(1)
Dijital Ürünler Proje Yönetimi Danışmanı & Ilao.co Dijital Ajansında Kurucu Ortak
Orhan Çam

Orhan Çam

İç denetim ve İç kontrol konusundaki sorularınıza yardımcı olabilirim. Yurtdışında çalışma kültürü ile adaptasyon üzerine fikirlerimi paylaşabilirim.
Rafi Varon

Rafi Varon

[email protected] DİJİTAL Medya Planlama Satınalma, Performans Reklamcılığı gibi konuların tüm süreçlerindeki sorularınız için bana danışabilirisiniz.
Nilüfer Sarımeşeli

Nilüfer Sarımeşeli

Ticaret Hukuku, KVKK, Elektronik Ticaret ve Sözleşmeler Konusunda Hukuki Danışmanlık veriyorum.
Tahir Yıldız

Tahir Yıldız

10+ yıllık e-ticaret ve dijital iş geliştirme tecrübem bulunuyor. Aynı zamanda kendi e-ticaret sitemi kurup 0'dan aylık 2milyon TL ciroya getirdim.
Selin Fındık

Selin Fındık

15 senedir profesyonel SPK lisanslı yatırım danışmanıyım. 1992 Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum. Beş senedir KOBİ yatırımları üzerine çalışmalar yürütmekteyim.
İpek Ertem

İpek Ertem

Kurucu Ortak @Ace Marketing KOBİ sahiplerine ve girişimcilere satış, pazarlama ve dijital dönüşümle ilgili konularda danışmanlık verebilirim.
Cem Öyke

Cem Öyke

(2)
4 yıl P&G'de e-ticaret üzerine çalıştıktan sonra, ayrılıp kendi işimi kurdum. E-ticaret ve girişimcilikle ilgili merak ettiklerinizi cevaplayabilirim.
Görkem Ünel

Görkem Ünel

(1)
[email protected] 120+ kuruma danışmanlık verdim. Dijital Pazarlama ve Girişim konularında sizlere taktiksel danışmanlık sağlayabilirim.
Nermin Köse

Nermin Köse

Working for the textile industry for 15 years with garment manufacturers and mills for various prestigious brands.
Nazlıcan Maydos

Nazlıcan Maydos

Konut ağırlıklı olmakla birlikte karma yapılar, eğitim yapıları gibi farklı işlevlerdeki yapılar için cephe tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyim.
Hakan Göncü

Hakan Göncü

10+ yıl FMCG sektöründe Ticari Pazarlama, Satış, Satış Geliştirme müdürlüğü. 3 Yıl Sağlıklı Atıştırmalık kategorisi marka/ürün oluşturma, pazar lansmanı.
Hür Baysel

Hür Baysel

Mobil Akıllı Cihazlar Uzmanı Cep telefonu ve tabletlerde karşınıza çıkan tüm dijital sorunlarda destek veriyorum.
Şevval Gürsoy

Şevval Gürsoy

Global Fmcg markalarının e-ticaret retail & marketplace müşterileriyle satınalma, satış, operasyon, alokasyon, planlama alanlarında çalışmaktayım.
Selin Akay

Selin Akay

Mimari tasarım sürecinin her aşamasında sağlam bilgi ve tecrübeye sahibim.
Emre Karaca

Emre Karaca

Hızlı tüketim perakende, eczane/kuaför kanalları, ve doğrudan pazarlama kanalları, marka ve kategori yönetimi, yeni ürün geliştirme konusunda 9 yıllık deneyim
Salih Mehmet Kahraman

Salih Mehmet Kahraman

İnşaat Mühendisi / Gayrimenkul geliştirme ve imar mevzuatı konularında danışmanlık hizmeti vermekteyim.
Yiğit Atakan

Yiğit Atakan

Head of [email protected]
Dijital Pazarlama, Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO) alanlarında E-ticaret öncelikli olarak bana danışabilirsiniz.
İdilsu Kaban

İdilsu Kaban

Şantiye imalatları, uygulama ve yangın projeleri ile ilgili danışmanlık hizmeti vermekteyim. Fikirlerinizi gerçekleştirmekte yardımıma başvurabilirsiniz.
Yağmur Zafer

Yağmur Zafer

Sosyal Medya alanında 30+ markayla çalışarak edindiğim 4+ yıllık tecrübelerim ile dijitalde marka bilinirliği yaratma konusunda destek olabilirim
Fatih Bozaklı

Fatih Bozaklı

@iBilgi danışmanı
İnternetle ilgili girişiminiz, KOSGEB, AB ve Tübitak projeleriniz hakkında danışmanlık verebilirim.

Experlize Ekibinden 100 TL Değerinde Kredi Hediye!

Bugün üye olan ve telefon numarasını doğrulayan herkese 100 TL değerinde 100 Kredi bizden Hediye! Üye olmak için tıklayınız!