Aylin Sarıalioğlu

Aylin Sarıalioğlu

Turkcell’ de eğitim, 720+ personele eğitim ve eğitim süreçleri analizleri; EMCC akredite Koç-Mentor organizasyonel gelişimlerde sizleri yönlendirebilirim.
Uzmanlarımızla hemen görüntülü görüşme başlatın.
10 Kredi / DK.
Uzmanlarımız sizi ev iş veya cep telefonunuzdan tıklar tıklamaz arasın. 0850 888 XX XX nolu telefondan aranacak ve bu aranma için ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz.
4 Kredi / DK.
Hızlıca çözülebilecek problem ve sorular için mesajı tercih edebilirsiniz.
25 Kredi / MESAJ

Randevu Al

30 Dk Telefon Görüşmesi

Süre 30 Dk.
100

60 Dk Telefon Görüşmesi

Süre 60 Dk.
200

Hakkımda

Turkcell Müşteri Hizmetleri’nde eğitmen olarak görev alarak verdiğim etkili sınıf içi eğitimlerle ekibin 5 haftada çağrı almaya hazır hale gelmelerini sağladım. 

Hertz Rent a Car’da merkez ve havalimanı satış ve satış yöneticisi personellerinin işe alımını yaptım. Vizyon Komünikasyon'da insan kaynakları yöneticisi olarak, işe alım, re-organizasyon, soft skill eğitimlerin verilmesi, çalışan memnuniyeti değerlendirmeleri, CRM, ERP modüllerine geçiş süreçlerini yönettim ve ISO 9001 iç denetçisi olarak denetim süreçlerini yönettim. Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nin tüm açılış sürecinde tesis hizmet yönetiminde işe alınan 720 personelin, kurumsal oryantasyon, şehir hastaneleri çalışma modeli, sağlıkta kalite standartları temel eğitimi ve bilgi güvenliği eğitimlerini verdim. 48 yöneticiye eğiticinin eğitimi süreçlerinde ve eğitim izleme değerlendirme, geri bildirim süreçlerinde yer aldım.

İnsan Kaynakları işe alım, EMCC akredite Koç-Mentor organizasyonel gelişim, değerlendirme merkezi uygulamalarında tecrübelerim ile sizlere danışmanlık verebilirim.

BANA NELER SORABİLİRSİNİZ?


KARİYER / İK EĞİTİMLERİ
Birimler ile ilgili verilmesi gereken eğitimlerin tespitini nasıl yaparım?
Performans değerlendirme KPI'larını nasıl oluştururum?
Kurum içi, iç eğitmen seçimi ve yetiştirilmesini nasıl yapabilirim?

İŞE ALIM SÜREÇLERİ
Değerlendirme merkezi uygulamasına hazırlık nasıl yapılır?
Seçme ve yerleştirme süreçlerinde doğru ilan girilmesini nasıl sağlarım?
Doğru adayları nasıl seçerim?
Personel alımında gerekli yetkinliklerin belirlenmesinde hangi faktörler önemlidir?