Serhan Çiçek

Serhan Çiçek

18+ yıllık e-ticaret, proje yönetimi, satış yönetimi ve kategori ağacı dizaynı konularında tecrübem ile danışmanlık yapabilirim.
Sibel Tercanoğlu

Sibel Tercanoğlu

10+ yıllık İnsan Kaynakları Stratejileri tecrübem ile sizlere danışmanlık yapabilirim.
Sinan Şaşmaz

Sinan Şaşmaz

Medya ve İletişim Strateji Uzmanı - Eğitmen / Danışman
Güray Gürsönmez

Güray Gürsönmez

4+ yıllık BAT ve kendi şirket kurulumu; stratejik marka yönetimi, route to marka stratejileri ve E-ticaret satış alanlarında sizlere danışmanlık yapabilirim.
Ceren Varol

Ceren Varol

Sanko Holding ve Tesan İletişim Web Tasarım ve Proje Yöneticisi; web sitesi ve dijital pazarlama alanlarında sizlere destek olabilirim.
Berkan Nuri Durmuş

Berkan Nuri Durmuş

7+ yıllık insan kaynakları alanında projeler, Vaillant Group Türkiye’de İnsan Kaynakları tecrübelerim ile sizleri kariyer süreçlerinizde yönlendirebilirim.
Cem Öztürk

Cem Öztürk

Machine Learning üzerine çalışmalar, ING Bank deneyim, Almanya’da Veri Bilimcisi olarak görev almaktayım. Tüm tecrübelerimi sizlere aktarıp, destek olabilirim.
Sedat Şen

Sedat Şen

10+ yıllık IATF 16949 Otomotiv Sektöründe Kalite Yönetim Danışmanlığı, kalite yönetim sistemleri hakkında sizlere danışmanlık sağlayabilirim.
Tuğba Kardaşlar Tutak

Tuğba Kardaşlar Tutak

Mavi ve Trendyol’da Loyalty Kart&Kampanya Yönetimi, Bankacılık sektöründe 15+ yıllık tecrübem ile müşterilerinize daha yüksek verim sunmanızı sağlayabilirim.
Bora Kurum

Bora Kurum

6+ yıldır KOBİ için Dijital Dönüşüm ve Dijital Pazarlama Danışmanlığı, edindiğim tecrübeler ile sizlere danışmanlık sağlayabilirim.
Safa Göçmen

Safa Göçmen

ABB Elektrik Satış Mühendisliği,Satış Müşteri Yöneticisi; X ve Y kuşaklarının Yönetim Algıları üzerine çalıştım ve bu alanlarda sizleri doğru yönlendirebilirim.
Başak Kitapçı

Başak Kitapçı

"Yönetim Danışmanı | ATC Şirket Kültürü, Liderlik, Çevik Yönetim, Satış ve Performans "
Onur Köseoğlu

Onur Köseoğlu

Radiolize - CEO, Gurulize - Digital Project Manager. Dijital girişimci, yeni nesil dijital proje geliştirme uzmanı.
Yağmur Zafer

Yağmur Zafer

Sosyal Medya alanında 30+ markayla çalışarak edindiğim 4+ yıllık tecrübelerim ile dijitalde marka bilinirliği yaratma konusunda destek olabilirim
Fatih Katmış

Fatih Katmış

Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi - Spor Yöneticiliği bölümünden mezunum. Vücudunun görüntüsünü ve performansını beğenmiyor isen doğru yerdesin.
Nermin Köse

Nermin Köse

Working for the textile industry for 15 years with garment manufacturers and mills for various prestigious brands.
Mahmut Şenzeybek

Mahmut Şenzeybek

Hızlı Tüketim - FMCG Key Account Yönetimi / Pazara Giriş Yöntemleri / Satış Organizasyon Yapılanması / Lansman Planlama
Cihan Öztürk

Cihan Öztürk

Mobil Pazarlama Lideri @Criteo 9+ yıllık telekom ve reklam teknolojileri deneyimimle mobil pazarlama stratejileri ile ilgili danışmanlık veriyorum.
Orhan Çam

Orhan Çam

İç denetim ve İç kontrol konusundaki sorularınıza yardımcı olabilirim. Yurtdışında çalışma kültürü ile adaptasyon üzerine fikirlerimi paylaşabilirim.
Tahir Yıldız

Tahir Yıldız

10+ yıllık e-ticaret ve dijital iş geliştirme tecrübem bulunuyor. Aynı zamanda kendi e-ticaret sitemi kurup 0'dan aylık 2milyon TL ciroya getirdim.

Experlize, farklı konularda deneyimli eğitim danışmanları ile tecrübeyi ulaşılabilir kılıyor.

Experlize Ekibinden 100 TL Değerinde Kredi Hediye!

Bugün üye olan ve telefon numarasını doğrulayan herkese 100 TL değerinde 100 Kredi bizden Hediye! Üye olmak için tıklayınız!