Can Gürel

Can Gürel

(2)
Board Member @Iltekno & Angel Investor in @Startups Kripto paralar, finans, melek yatırımcılık ve enerji sektörü konularında danışabilirsiniz.
Atakan Özel

Atakan Özel

(2)
[email protected] TAPES, 6+ yıllık aile şirketinde yönetimimde elde ettiğim tecrübelerim ile sizlere danışmanlık sağlayabilirim.
Yağmur Ünal

Yağmur Ünal

(7)
Finans alanında 5+ yıllık tecrübem ile Stratejik Planlama, Bütçe Planlama ve Raporlama gibi birçok alanda sorularınızı yanıtlayabilir ve sizi yönlendirebilirim.
Adil Yazıcıoğlu

Adil Yazıcıoğlu

20 yıl bağımsız denetçi, vergi ve muhasebe alanlarında tecrübem vardır. Vergi ve muhasebe uzmanlık alanlarımdır.
Orhan Çam

Orhan Çam

İç denetim ve İç kontrol konusundaki sorularınıza yardımcı olabilirim. Yurtdışında çalışma kültürü ile adaptasyon üzerine fikirlerimi paylaşabilirim.
Berkay Sapmaz

Berkay Sapmaz

TÜBİTAK, KOSGEB, AB, Ar-Ge Merkezi ve Ticaret Bakanlığı destekleri kapsamında danışmanlık vermekteyim. Elektrik - Elektronik Yüksek Mühendisiyim.

Finans danışmanları cevap bulamadığın sorularına kişiselleştirilmiş yanıtlar bulmanı sağlarken, uzun soluklu projelerin için de doğru uzmanlarla seni bir araya getirir. Experlize tecrübeyi herkes için ulaşılabilir kılmayı amaçlar.

Experlize Ekibinden 100 TL Değerinde Kredi Hediye!

Bugün üye olan ve telefon numarasını doğrulayan herkese 100 TL değerinde 100 Kredi bizden Hediye! Üye olmak için tıklayınız!