Ceren Varol

Ceren Varol

Sanko Holding ve Tesan İletişim Web Tasarım ve Proje Yöneticisi; web sitesi ve dijital pazarlama alanlarında sizlere destek olabilirim.
Batuhan Avucan

Batuhan Avucan

Kurucu & Genel Yönetici Mobidictum & Mamobiz Oyun firmanızı büyütmek amaçlı iş geliştirme, pazarlama ve satış konularında sizleri yönlendirebilirim.
Genco Günay

Genco Günay

CRM ve Veri Zenginleştirme konularında 25 yıl deneyimim ile Veri Yönetimi ve Data, Müşteri ve Veri Segmentasyon tecrübelerim ile sizlere fayda sağlayabilirim.
Samet Özkale

Samet Özkale

Founder Pingain&Rentover 5+ markanın oluşumunda katkı ve 30+ mentörlük tecrübem ile sizlere danışmanlık yapabilirim.
Cem Öztürk

Cem Öztürk

Machine Learning üzerine çalışmalar, ING Bank deneyim, Almanya’da Veri Bilimcisi olarak görev almaktayım. Tüm tecrübelerimi sizlere aktarıp, destek olabilirim.
Can Gürel

Can Gürel

(2)
Board Member @Iltekno & Angel Investor in @Startups Kripto paralar, finans, melek yatırımcılık ve enerji sektörü konularında danışabilirsiniz.
Güray Gürsönmez

Güray Gürsönmez

4+ yıllık BAT ve kendi şirket kurulumu; stratejik marka yönetimi, route to marka stratejileri ve E-ticaret satış alanlarında sizlere danışmanlık yapabilirim.
Aykut Kaymaz

Aykut Kaymaz

(12)
Chakra E-ticaret Direktörü, 15+ senelik yurtiçi ve yurtdışı bir çok platformda E-ticaret alanında edindiğim tecrübe ile sizleri yönlendirebilirim.
Kıvanç Ünal

Kıvanç Ünal

(10)
Kurucu @AnalyticaHouse
Dijital Strateji ve Büyüme, E-ticaret ve Data konularında işinizi büyütmenizi sağlayacak stratejik yönlendirme yapabilirim.
Umur Korkut

Umur Korkut

Oxxo E-Ticaret & Dijital Pazarlama Direktörü, Inseder Avrupa ve Alegra’da Ülke yöneticiliği tecrübelerim sizlere danışmanlık yapabilirim.
Atakan Özel

Atakan Özel

(2)
[email protected] TAPES, 6+ yıllık aile şirketinde yönetimimde elde ettiğim tecrübelerim ile sizlere danışmanlık sağlayabilirim.
Murat Kaya

Murat Kaya

@Altavia Dekatlon bünyesinde Yaratıcı Direktör, @Perdaz Kurucu, @Shopney Pazarlama ve Ortaklık Direktörü 8+ yıllık tecrübem ile sizlere danışmanlık yapabilirim.
Uğur Gürsel

Uğur Gürsel

Digital Marketing Consultant Insights & Analytics Manager @iProspect BeIN Media, Decathlon ve KFC danışmanlık hizmeti; sizlere de tecrübelerimi aktarabilirim.
Serhan Çiçek

Serhan Çiçek

18+ yıllık e-ticaret, proje yönetimi, satış yönetimi ve kategori ağacı dizaynı konularında tecrübem ile danışmanlık yapabilirim.
Sinan Şaşmaz

Sinan Şaşmaz

Medya ve İletişim Strateji Uzmanı - Eğitmen / Danışman
Onur Köseoğlu

Onur Köseoğlu

Radiolize - CEO, Gurulize - Digital Project Manager. Dijital girişimci, yeni nesil dijital proje geliştirme uzmanı.
Görkem Ünel

Görkem Ünel

(1)
[email protected] 120+ kuruma danışmanlık verdim. Dijital Pazarlama ve Girişim konularında sizlere taktiksel danışmanlık sağlayabilirim.
Cem Öyke

Cem Öyke

(2)
4 yıl P&G'de e-ticaret üzerine çalıştıktan sonra, ayrılıp kendi işimi kurdum. E-ticaret ve girişimcilikle ilgili merak ettiklerinizi cevaplayabilirim.
Fatih Bozaklı

Fatih Bozaklı

@iBilgi danışmanı
İnternetle ilgili girişiminiz, KOSGEB, AB ve Tübitak projeleriniz hakkında danışmanlık verebilirim.
Hakan Göncü

Hakan Göncü

10+ yıl FMCG sektöründe Ticari Pazarlama, Satış, Satış Geliştirme müdürlüğü. 3 Yıl Sağlıklı Atıştırmalık kategorisi marka/ürün oluşturma, pazar lansmanı.
Tahir Yıldız

Tahir Yıldız

10+ yıllık e-ticaret ve dijital iş geliştirme tecrübem bulunuyor. Aynı zamanda kendi e-ticaret sitemi kurup 0'dan aylık 2milyon TL ciroya getirdim.
Nermin Köse

Nermin Köse

Working for the textile industry for 15 years with garment manufacturers and mills for various prestigious brands.
Melih Marangoz

Melih Marangoz

Girişimciler İçin İş Geliştirme & Pazarlama // İş fikirlerinizin sürdürülebilir ve rekabetçi birer iş modeline dönüştürülmesinde profesyonel destek sunmaktayım.
Yağmur Ünal

Yağmur Ünal

(7)
Finans alanında 5+ yıllık tecrübem ile Stratejik Planlama, Bütçe Planlama ve Raporlama gibi birçok alanda sorularınızı yanıtlayabilir ve sizi yönlendirebilirim.
Murat Yiğen

Murat Yiğen

(1)
Dijital Ürünler Proje Yönetimi Danışmanı & Ilao.co Dijital Ajansında Kurucu Ortak
İpek Ertem

İpek Ertem

Kurucu Ortak @Ace Marketing KOBİ sahiplerine ve girişimcilere satış, pazarlama ve dijital dönüşümle ilgili konularda danışmanlık verebilirim.
Selin Fındık

Selin Fındık

15 senedir profesyonel SPK lisanslı yatırım danışmanıyım. 1992 Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum. Beş senedir KOBİ yatırımları üzerine çalışmalar yürütmekteyim.
Gözde Attila

Gözde Attila

Founder & Chief [email protected] Brandvisors 10 yıllık tecrübe ile marka stratejisi ve marka yönetimi alanında bana danışabilirsiniz.

Experlize'ın Girişimci ağı cevap bulamadığın sorularına kişiselleştirilmiş yanıtlar bulmanı sağlarken, uzun soluklu projelerin için de doğru uzmanlarla seni bir araya getirir. Experlize tecrübeyi herkes için ulaşılabilir kılmayı amaçlar.

Experlize Ekibinden 100 TL Değerinde Kredi Hediye!

Bugün üye olan ve telefon numarasını doğrulayan herkese 100 TL değerinde 100 Kredi bizden Hediye! Üye olmak için tıklayınız!