Şeyma Saburlu

Şeyma Saburlu

8+ yıllık mimari ve iç mimari tasarım konularında edindiğim tecrübe ve 50+ kişilik ekip yönetiminde edindiğim tecrübelerimi sizlere aktarabilirim.
Ceren Varol

Ceren Varol

Sanko Holding ve Tesan İletişim Web Tasarım ve Proje Yöneticisi; web sitesi ve dijital pazarlama alanlarında sizlere destek olabilirim.
Ezgi Can Uçar

Ezgi Can Uçar

Founder @Börd Interior & Product, 8+ yıllık mimarlık ve iç mimarlık tecrübem ile sizlere danışmanlık verebilirim.
Nil Bıçak

Nil Bıçak

Mimarlık İşleri firması kurucu ortağı ve yüksek mimarım.Vittorio Grassio Architetto&Partners bünyesinde 4+ yıllık proje deneyimim ile sizleri yönlendirebilirim.
Nazlıcan Maydos

Nazlıcan Maydos

Konut ağırlıklı olmakla birlikte karma yapılar, eğitim yapıları gibi farklı işlevlerdeki yapılar için cephe tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyim.
Arif Burak Tilbe

Arif Burak Tilbe

Farklı coğrafya ve kültürler içinde yaşama, oraları tanıma ve okuma imkanım ile tasarıma yaklaşım olarak daha özelleşmiş projelerde fayda sağlayabilirim.
İdilsu Kaban

İdilsu Kaban

Şantiye imalatları, uygulama ve yangın projeleri ile ilgili danışmanlık hizmeti vermekteyim. Fikirlerinizi gerçekleştirmekte yardımıma başvurabilirsiniz.
Selin Akay

Selin Akay

Mimari tasarım sürecinin her aşamasında sağlam bilgi ve tecrübeye sahibim.

Experlize ile aradığınız tecrübe yanınızda.

Experlize Ekibinden 100 TL Değerinde Kredi Hediye!

Bugün üye olan ve telefon numarasını doğrulayan herkese 100 TL değerinde 100 Kredi bizden Hediye! Üye olmak için tıklayınız!