Sinan Şaşmaz

Sinan Şaşmaz

Medya ve İletişim Strateji Uzmanı - Eğitmen / Danışman
Murat Kaya

Murat Kaya

@Altavia Dekatlon bünyesinde Yaratıcı Direktör, @Perdaz Kurucu, @Shopney Pazarlama ve Ortaklık Direktörü 8+ yıllık tecrübem ile sizlere danışmanlık yapabilirim.
Genco Günay

Genco Günay

CRM ve Veri Zenginleştirme konularında 25 yıl deneyimim ile Veri Yönetimi ve Data, Müşteri ve Veri Segmentasyon tecrübelerim ile sizlere fayda sağlayabilirim.
Batuhan Avucan

Batuhan Avucan

Kurucu & Genel Yönetici Mobidictum & Mamobiz Oyun firmanızı büyütmek amaçlı iş geliştirme, pazarlama ve satış konularında sizleri yönlendirebilirim.
Samet Özkale

Samet Özkale

Founder Pingain&Rentover 5+ markanın oluşumunda katkı ve 30+ mentörlük tecrübem ile sizlere danışmanlık yapabilirim.
Özge Yeşiltaş

Özge Yeşiltaş

(8)
Dijital Pazarlama & Marka ve İletişim Danışmanı
Bora Kurum

Bora Kurum

6+ yıldır KOBİ için Dijital Dönüşüm ve Dijital Pazarlama Danışmanlığı, edindiğim tecrübeler ile sizlere danışmanlık sağlayabilirim.
Tansu Poyraz

Tansu Poyraz

(9)
AnalyticaHouse Head Of Digital Marketing, 2+ yıl Trendyol’da Marketing Development; satış artırımı alanında sizleri doğru adım atmaya odaklı yönlendirebilirim.
Kıvanç Ünal

Kıvanç Ünal

(10)
Kurucu @AnalyticaHouse
Dijital Strateji ve Büyüme, E-ticaret ve Data konularında işinizi büyütmenizi sağlayacak stratejik yönlendirme yapabilirim.
İpek Özcan

İpek Özcan

Freelance PR Danışmanı&Editörü, 5+ yıllık tecrübem ile PR, moda ve dekorasyon sektörleri başta olmak üzere iletişim ve editöryel alanda yönlendirme yapabilirim.
Tuğrul Piltan

Tuğrul Piltan

Performance Marketing [email protected] HOUSE, Performans pazarlama ve e-ticaret alanlarında 5+ yıllık tecrübem ile sizleri yönlendirebilirim.
Tuğba Kardaşlar Tutak

Tuğba Kardaşlar Tutak

Mavi ve Trendyol’da Loyalty Kart&Kampanya Yönetimi, Bankacılık sektöründe 15+ yıllık tecrübem ile müşterilerinize daha yüksek verim sunmanızı sağlayabilirim.
Cihan Öztürk

Cihan Öztürk

Mobil Pazarlama Lideri @Criteo 9+ yıllık telekom ve reklam teknolojileri deneyimimle mobil pazarlama stratejileri ile ilgili danışmanlık veriyorum.
Emre Karaca

Emre Karaca

Hızlı tüketim perakende, eczane/kuaför kanalları, ve doğrudan pazarlama kanalları, marka ve kategori yönetimi, yeni ürün geliştirme konusunda 9 yıllık deneyim
Yağmur Ünal

Yağmur Ünal

(7)
Finans alanında 5+ yıllık tecrübem ile Stratejik Planlama, Bütçe Planlama ve Raporlama gibi birçok alanda sorularınızı yanıtlayabilir ve sizi yönlendirebilirim.
Sametcan Öztürk

Sametcan Öztürk

Performance Marketing, Digital Marketing & Analytics, Ecommerce, Business Strategy
Hakan Göncü

Hakan Göncü

10+ yıl FMCG sektöründe Ticari Pazarlama, Satış, Satış Geliştirme müdürlüğü. 3 Yıl Sağlıklı Atıştırmalık kategorisi marka/ürün oluşturma, pazar lansmanı.
Gözde Attila

Gözde Attila

Founder & Chief [email protected] Brandvisors 10 yıllık tecrübe ile marka stratejisi ve marka yönetimi alanında bana danışabilirsiniz.
Nermin Köse

Nermin Köse

Working for the textile industry for 15 years with garment manufacturers and mills for various prestigious brands.
Aykut Ayan

Aykut Ayan

Dış ticaret Uzmanı - Sınır ötesi elektronik ticaret
Görkem Ünel

Görkem Ünel

(1)
[email protected] 120+ kuruma danışmanlık verdim. Dijital Pazarlama ve Girişim konularında sizlere taktiksel danışmanlık sağlayabilirim.

Pazarlama danışmanları cevap bulamadığın sorularına kişiselleştirilmiş yanıtlar bulmanı sağlarken, uzun soluklu projelerin için de doğru uzmanlarla seni bir araya getirir. Experlize tecrübeyi herkes için ulaşılabilir kılmayı amaçlar.

Experlize Ekibinden 100 TL Değerinde Kredi Hediye!

Bugün üye olan ve telefon numarasını doğrulayan herkese 100 TL değerinde 100 Kredi bizden Hediye! Üye olmak için tıklayınız!