Safa Göçmen

Safa Göçmen

ABB Elektrik Satış Mühendisliği,Satış Müşteri Yöneticisi; X ve Y kuşaklarının Yönetim Algıları üzerine çalıştım ve bu alanlarda sizleri doğru yönlendirebilirim.
Özge Yeşiltaş

Özge Yeşiltaş

(8)
Dijital Pazarlama & Marka ve İletişim Danışmanı
Genco Günay

Genco Günay

CRM ve Veri Zenginleştirme konularında 25 yıl deneyimim ile Veri Yönetimi ve Data, Müşteri ve Veri Segmentasyon tecrübelerim ile sizlere fayda sağlayabilirim.
Serhan Çiçek

Serhan Çiçek

18+ yıllık e-ticaret, proje yönetimi, satış yönetimi ve kategori ağacı dizaynı konularında tecrübem ile danışmanlık yapabilirim.
Sinan Şaşmaz

Sinan Şaşmaz

Medya ve İletişim Strateji Uzmanı - Eğitmen / Danışman
Uğur Gürsel

Uğur Gürsel

Digital Marketing Consultant Insights & Analytics Manager @iProspect BeIN Media, Decathlon ve KFC danışmanlık hizmeti; sizlere de tecrübelerimi aktarabilirim.
Samet Özkale

Samet Özkale

Founder Pingain&Rentover 5+ markanın oluşumunda katkı ve 30+ mentörlük tecrübem ile sizlere danışmanlık yapabilirim.
Ferhat Köksal

Ferhat Köksal

12+ yıllık Paşabahçe Cam Satış Müdürlüğü ve Global Pazar Yöneticiliği tecrübelerim ile sizlere satış ve pazarlama, ihracat alanlarında danışmanlık yapabilirim.
Güray Gürsönmez

Güray Gürsönmez

4+ yıllık BAT ve kendi şirket kurulumu; stratejik marka yönetimi, route to marka stratejileri ve E-ticaret satış alanlarında sizlere danışmanlık yapabilirim.
Tuğba Kardaşlar Tutak

Tuğba Kardaşlar Tutak

Mavi ve Trendyol’da Loyalty Kart&Kampanya Yönetimi, Bankacılık sektöründe 15+ yıllık tecrübem ile müşterilerinize daha yüksek verim sunmanızı sağlayabilirim.
Batuhan Avucan

Batuhan Avucan

Kurucu & Genel Yönetici Mobidictum & Mamobiz Oyun firmanızı büyütmek amaçlı iş geliştirme, pazarlama ve satış konularında sizleri yönlendirebilirim.
Sedat Şen

Sedat Şen

10+ yıllık IATF 16949 Otomotiv Sektöründe Kalite Yönetim Danışmanlığı, kalite yönetim sistemleri hakkında sizlere danışmanlık sağlayabilirim.
Bora Kurum

Bora Kurum

6+ yıldır KOBİ için Dijital Dönüşüm ve Dijital Pazarlama Danışmanlığı, edindiğim tecrübeler ile sizlere danışmanlık sağlayabilirim.
Emre Karaca

Emre Karaca

Hızlı tüketim perakende, eczane/kuaför kanalları, ve doğrudan pazarlama kanalları, marka ve kategori yönetimi, yeni ürün geliştirme konusunda 9 yıllık deneyim
Hakan Göncü

Hakan Göncü

10+ yıl FMCG sektöründe Ticari Pazarlama, Satış, Satış Geliştirme müdürlüğü. 3 Yıl Sağlıklı Atıştırmalık kategorisi marka/ürün oluşturma, pazar lansmanı.
Tahir Yıldız

Tahir Yıldız

10+ yıllık e-ticaret ve dijital iş geliştirme tecrübem bulunuyor. Aynı zamanda kendi e-ticaret sitemi kurup 0'dan aylık 2milyon TL ciroya getirdim.
Onur Köseoğlu

Onur Köseoğlu

Radiolize - CEO, Gurulize - Digital Project Manager. Dijital girişimci, yeni nesil dijital proje geliştirme uzmanı.
Nermin Köse

Nermin Köse

Working for the textile industry for 15 years with garment manufacturers and mills for various prestigious brands.
Melih Marangoz

Melih Marangoz

Girişimciler İçin İş Geliştirme & Pazarlama // İş fikirlerinizin sürdürülebilir ve rekabetçi birer iş modeline dönüştürülmesinde profesyonel destek sunmaktayım.
Yağmur Ünal

Yağmur Ünal

(7)
Finans alanında 5+ yıllık tecrübem ile Stratejik Planlama, Bütçe Planlama ve Raporlama gibi birçok alanda sorularınızı yanıtlayabilir ve sizi yönlendirebilirim.
İpek Ertem

İpek Ertem

Kurucu Ortak @Ace Marketing KOBİ sahiplerine ve girişimcilere satış, pazarlama ve dijital dönüşümle ilgili konularda danışmanlık verebilirim.
Başak Kitapçı

Başak Kitapçı

"Yönetim Danışmanı | ATC Şirket Kültürü, Liderlik, Çevik Yönetim, Satış ve Performans "
Rafi Varon

Rafi Varon

[email protected] DİJİTAL Medya Planlama Satınalma, Performans Reklamcılığı gibi konuların tüm süreçlerindeki sorularınız için bana danışabilirisiniz.
Mahmut Şenzeybek

Mahmut Şenzeybek

Hızlı Tüketim - FMCG Key Account Yönetimi / Pazara Giriş Yöntemleri / Satış Organizasyon Yapılanması / Lansman Planlama
Fatih Bozaklı

Fatih Bozaklı

@iBilgi danışmanı
İnternetle ilgili girişiminiz, KOSGEB, AB ve Tübitak projeleriniz hakkında danışmanlık verebilirim.

Experlize ile aradığınız tecrübe yanınızda!

Experlize Ekibinden 100 TL Değerinde Kredi Hediye!

Bugün üye olan ve telefon numarasını doğrulayan herkese 100 TL değerinde 100 Kredi bizden Hediye! Üye olmak için tıklayınız!