Tansu Poyraz

Tansu Poyraz

(9)
AnalyticaHouse Head Of Digital Marketing, 2+ yıl Trendyol’da Marketing Development; satış artırımı alanında sizleri doğru adım atmaya odaklı yönlendirebilirim.
Zeynep Batman

Zeynep Batman

@AnalyticaHouse Senior Performans Pazarlama Danışmanı, dijital strateji geliştirme, web analitiği, konusunda danışmanlık sağlayabilirim.
Genco Günay

Genco Günay

CRM ve Veri Zenginleştirme konularında 25 yıl deneyimim ile Veri Yönetimi ve Data, Müşteri ve Veri Segmentasyon tecrübelerim ile sizlere fayda sağlayabilirim.
S. Cankut Oşar

S. Cankut Oşar

(2)
10+ yıllık E-ticaret/E-ihracat projeleri, ekip kurulumunda tecrübeliyim ve bu tecrübeyle sizleri bu alanlarda yönlendirebilirim.
Mert Gençler

Mert Gençler

B2B/B2C Digital Marketing Consultant, Full Funnel Management
Onur Zengin

Onur Zengin

(7)
AnalyticaHouse Head of Digital Marketing Strategist Trendyol Dijital Pazarlama ve şu an 9 kişilik ekibim ile 50+ markanın pazarlama süreçlerinde görev alıyorum
Kıvanç Ünal

Kıvanç Ünal

(10)
Kurucu @AnalyticaHouse
Dijital Strateji ve Büyüme, E-ticaret ve Data konularında işinizi büyütmenizi sağlayacak stratejik yönlendirme yapabilirim.
Özge Yeşiltaş

Özge Yeşiltaş

(8)
Dijital Pazarlama & Marka ve İletişim Danışmanı
Ercan Türkmen

Ercan Türkmen

12+ yıllık dijital pazarlama tecrübesi, Google Ads, Facebook/Instagram Ads, Google Analytics alanlarında sizlere danışmanlık verebilirim.
Batuhan Avucan

Batuhan Avucan

Kurucu & Genel Yönetici Mobidictum & Mamobiz Oyun firmanızı büyütmek amaçlı iş geliştirme, pazarlama ve satış konularında sizleri yönlendirebilirim.
Uğur Gürsel

Uğur Gürsel

Digital Marketing Consultant Insights & Analytics Manager @iProspect BeIN Media, Decathlon ve KFC danışmanlık hizmeti; sizlere de tecrübelerimi aktarabilirim.
Tuğrul Piltan

Tuğrul Piltan

Performance Marketing [email protected] HOUSE, Performans pazarlama ve e-ticaret alanlarında 5+ yıllık tecrübem ile sizleri yönlendirebilirim.
Umur Korkut

Umur Korkut

Oxxo E-Ticaret & Dijital Pazarlama Direktörü, Inseder Avrupa ve Alegra’da Ülke yöneticiliği tecrübelerim sizlere danışmanlık yapabilirim.
Berkay Barboros

Berkay Barboros

Digital Growth [email protected] Dijital Pazarlama alanında 5+ yıllık tecrübeye sahibim. E-ticaret sitenizin dijital dönüşüme uyumu konularında destek veririm.
İpek Özcan

İpek Özcan

Freelance PR Danışmanı&Editörü, 5+ yıllık tecrübem ile PR, moda ve dekorasyon sektörleri başta olmak üzere iletişim ve editöryel alanda yönlendirme yapabilirim.
Murat Kaya

Murat Kaya

@Altavia Dekatlon bünyesinde Yaratıcı Direktör, @Perdaz Kurucu, @Shopney Pazarlama ve Ortaklık Direktörü 8+ yıllık tecrübem ile sizlere danışmanlık yapabilirim.
Onur Tuhta

Onur Tuhta

Google Ads, Instagram & Facebook Reklamcılığı alanlarında 10+ yıllık deneyim. Criteo, Programatic ve diğer reklam modelleri tecrübelerim ile yönlendirebilirim.
Bora Kurum

Bora Kurum

6+ yıldır KOBİ için Dijital Dönüşüm ve Dijital Pazarlama Danışmanlığı, edindiğim tecrübeler ile sizlere danışmanlık sağlayabilirim.
Tuğba Kardaşlar Tutak

Tuğba Kardaşlar Tutak

Mavi ve Trendyol’da Loyalty Kart&Kampanya Yönetimi, Bankacılık sektöründe 15+ yıllık tecrübem ile müşterilerinize daha yüksek verim sunmanızı sağlayabilirim.
Güray Gürsönmez

Güray Gürsönmez

4+ yıllık BAT ve kendi şirket kurulumu; stratejik marka yönetimi, route to marka stratejileri ve E-ticaret satış alanlarında sizlere danışmanlık yapabilirim.
Cihan Öztürk

Cihan Öztürk

Mobil Pazarlama Lideri @Criteo 9+ yıllık telekom ve reklam teknolojileri deneyimimle mobil pazarlama stratejileri ile ilgili danışmanlık veriyorum.
Sametcan Öztürk

Sametcan Öztürk

Performance Marketing, Digital Marketing & Analytics, Ecommerce, Business Strategy
Tahir Yıldız

Tahir Yıldız

10+ yıllık e-ticaret ve dijital iş geliştirme tecrübem bulunuyor. Aynı zamanda kendi e-ticaret sitemi kurup 0'dan aylık 2milyon TL ciroya getirdim.
Sadık Kalaycıoğlu

Sadık Kalaycıoğlu

[email protected] Digital 13+ Yıllık E-ticaret ve 10 Yıllık Dijital Pazarlama deneyimim ile SEO, E-Ticaret ve daha birçok konuda sizlere yardımcı olabilirim.
İpek Ertem

İpek Ertem

Kurucu Ortak @Ace Marketing KOBİ sahiplerine ve girişimcilere satış, pazarlama ve dijital dönüşümle ilgili konularda danışmanlık verebilirim.
Onur Köseoğlu

Onur Köseoğlu

Radiolize - CEO, Gurulize - Digital Project Manager. Dijital girişimci, yeni nesil dijital proje geliştirme uzmanı.
Fatih Bozaklı

Fatih Bozaklı

@iBilgi danışmanı
İnternetle ilgili girişiminiz, KOSGEB, AB ve Tübitak projeleriniz hakkında danışmanlık verebilirim.
Rafi Varon

Rafi Varon

[email protected] DİJİTAL Medya Planlama Satınalma, Performans Reklamcılığı gibi konuların tüm süreçlerindeki sorularınız için bana danışabilirisiniz.
Yağmur Zafer

Yağmur Zafer

Sosyal Medya alanında 30+ markayla çalışarak edindiğim 4+ yıllık tecrübelerim ile dijitalde marka bilinirliği yaratma konusunda destek olabilirim
Görkem Ünel

Görkem Ünel

(1)
[email protected] 120+ kuruma danışmanlık verdim. Dijital Pazarlama ve Girişim konularında sizlere taktiksel danışmanlık sağlayabilirim.
Yiğit Atakan

Yiğit Atakan

Head of [email protected]
Dijital Pazarlama, Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO) alanlarında E-ticaret öncelikli olarak bana danışabilirsiniz.

Dijital Pazarlama danışmanları cevap bulamadığın sorularına kişiselleştirilmiş yanıtlar bulmanı sağlarken, uzun soluklu projelerin için de doğru uzmanlarla seni bir araya getirir. Experlize tecrübeyi herkes için ulaşılabilir kılmayı amaçlar.

Experlize Ekibinden 100 TL Değerinde Kredi Hediye!

Bugün üye olan ve telefon numarasını doğrulayan herkese 100 TL değerinde 100 Kredi bizden Hediye! Üye olmak için tıklayınız!