Aykut Kaymaz

Aykut Kaymaz

(12)
Chakra E-ticaret Direktörü, 15+ senelik yurtiçi ve yurtdışı bir çok platformda E-ticaret alanında edindiğim tecrübe ile sizleri yönlendirebilirim.
Güray Gürsönmez

Güray Gürsönmez

4+ yıllık BAT ve kendi şirket kurulumu; stratejik marka yönetimi, route to marka stratejileri ve E-ticaret satış alanlarında sizlere danışmanlık yapabilirim.
Sinan Şaşmaz

Sinan Şaşmaz

Medya ve İletişim Strateji Uzmanı - Eğitmen / Danışman
Onur Tuhta

Onur Tuhta

Google Ads, Instagram & Facebook Reklamcılığı alanlarında 10+ yıllık deneyim. Criteo, Programatic ve diğer reklam modelleri tecrübelerim ile yönlendirebilirim.
Mert Gençler

Mert Gençler

B2B/B2C Digital Marketing Consultant, Full Funnel Management
Tuğrul Piltan

Tuğrul Piltan

Performance Marketing [email protected] HOUSE, Performans pazarlama ve e-ticaret alanlarında 5+ yıllık tecrübem ile sizleri yönlendirebilirim.
Tuğba Kardaşlar Tutak

Tuğba Kardaşlar Tutak

Mavi ve Trendyol’da Loyalty Kart&Kampanya Yönetimi, Bankacılık sektöründe 15+ yıllık tecrübem ile müşterilerinize daha yüksek verim sunmanızı sağlayabilirim.
S. Cankut Oşar

S. Cankut Oşar

(2)
10+ yıllık E-ticaret/E-ihracat projeleri, ekip kurulumunda tecrübeliyim ve bu tecrübeyle sizleri bu alanlarda yönlendirebilirim.
Tansu Poyraz

Tansu Poyraz

(9)
AnalyticaHouse Head Of Digital Marketing, 2+ yıl Trendyol’da Marketing Development; satış artırımı alanında sizleri doğru adım atmaya odaklı yönlendirebilirim.
Mesut Akçin

Mesut Akçin

(2)
E-Ticaret alanında Aliexpress-AnalyticaHouse partnerliği, globale açılmak isteyenlere stratejik ve operasyonel tecrübelerim ile danışmanlık sağlayabilirim.
Ercan Türkmen

Ercan Türkmen

12+ yıllık dijital pazarlama tecrübesi, Google Ads, Facebook/Instagram Ads, Google Analytics alanlarında sizlere danışmanlık verebilirim.
Onur Zengin

Onur Zengin

(7)
AnalyticaHouse Head of Digital Marketing Strategist Trendyol Dijital Pazarlama ve şu an 9 kişilik ekibim ile 50+ markanın pazarlama süreçlerinde görev alıyorum
Murat Kaya

Murat Kaya

@Altavia Dekatlon bünyesinde Yaratıcı Direktör, @Perdaz Kurucu, @Shopney Pazarlama ve Ortaklık Direktörü 8+ yıllık tecrübem ile sizlere danışmanlık yapabilirim.
Genco Günay

Genco Günay

CRM ve Veri Zenginleştirme konularında 25 yıl deneyimim ile Veri Yönetimi ve Data, Müşteri ve Veri Segmentasyon tecrübelerim ile sizlere fayda sağlayabilirim.
Umur Korkut

Umur Korkut

Oxxo E-Ticaret & Dijital Pazarlama Direktörü, Inseder Avrupa ve Alegra’da Ülke yöneticiliği tecrübelerim sizlere danışmanlık yapabilirim.
Berkay Barboros

Berkay Barboros

Digital Growth [email protected] Dijital Pazarlama alanında 5+ yıllık tecrübeye sahibim. E-ticaret sitenizin dijital dönüşüme uyumu konularında destek veririm.
Uğur Gürsel

Uğur Gürsel

Digital Marketing Consultant Insights & Analytics Manager @iProspect BeIN Media, Decathlon ve KFC danışmanlık hizmeti; sizlere de tecrübelerimi aktarabilirim.
Serhan Çiçek

Serhan Çiçek

18+ yıllık e-ticaret, proje yönetimi, satış yönetimi ve kategori ağacı dizaynı konularında tecrübem ile danışmanlık yapabilirim.
Hasan Hüseyin Gülüstan

Hasan Hüseyin Gülüstan

@TommyLife E-Ticaret Bölüm müdürü, 7+ yıllık tecrübem ile site kurulumundan satış pazarlama stratejinizin oluşturulması sürecinde size danışmanlık yapabilirim.
Kıvanç Ünal

Kıvanç Ünal

(10)
Kurucu @AnalyticaHouse
Dijital Strateji ve Büyüme, E-ticaret ve Data konularında işinizi büyütmenizi sağlayacak stratejik yönlendirme yapabilirim.
Tahir Yıldız

Tahir Yıldız

10+ yıllık e-ticaret ve dijital iş geliştirme tecrübem bulunuyor. Aynı zamanda kendi e-ticaret sitemi kurup 0'dan aylık 2milyon TL ciroya getirdim.
Rafi Varon

Rafi Varon

[email protected] DİJİTAL Medya Planlama Satınalma, Performans Reklamcılığı gibi konuların tüm süreçlerindeki sorularınız için bana danışabilirisiniz.
Onur Köseoğlu

Onur Köseoğlu

Radiolize - CEO, Gurulize - Digital Project Manager. Dijital girişimci, yeni nesil dijital proje geliştirme uzmanı.
Yağmur Ünal

Yağmur Ünal

(7)
Finans alanında 5+ yıllık tecrübem ile Stratejik Planlama, Bütçe Planlama ve Raporlama gibi birçok alanda sorularınızı yanıtlayabilir ve sizi yönlendirebilirim.
Sadık Kalaycıoğlu

Sadık Kalaycıoğlu

[email protected] Digital 13+ Yıllık E-ticaret ve 10 Yıllık Dijital Pazarlama deneyimim ile SEO, E-Ticaret ve daha birçok konuda sizlere yardımcı olabilirim.
Görkem Ünel

Görkem Ünel

(1)
[email protected] 120+ kuruma danışmanlık verdim. Dijital Pazarlama ve Girişim konularında sizlere taktiksel danışmanlık sağlayabilirim.
Selin Fındık

Selin Fındık

15 senedir profesyonel SPK lisanslı yatırım danışmanıyım. 1992 Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum. Beş senedir KOBİ yatırımları üzerine çalışmalar yürütmekteyim.
Fatih Bozaklı

Fatih Bozaklı

@iBilgi danışmanı
İnternetle ilgili girişiminiz, KOSGEB, AB ve Tübitak projeleriniz hakkında danışmanlık verebilirim.
Cihan Öztürk

Cihan Öztürk

Mobil Pazarlama Lideri @Criteo 9+ yıllık telekom ve reklam teknolojileri deneyimimle mobil pazarlama stratejileri ile ilgili danışmanlık veriyorum.
Yiğit Atakan

Yiğit Atakan

Head of [email protected]
Dijital Pazarlama, Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO) alanlarında E-ticaret öncelikli olarak bana danışabilirsiniz.
Aykut Ayan

Aykut Ayan

Dış ticaret Uzmanı - Sınır ötesi elektronik ticaret
Cem Öyke

Cem Öyke

(2)
4 yıl P&G'de e-ticaret üzerine çalıştıktan sonra, ayrılıp kendi işimi kurdum. E-ticaret ve girişimcilikle ilgili merak ettiklerinizi cevaplayabilirim.
Şevval Gürsoy

Şevval Gürsoy

Global Fmcg markalarının e-ticaret retail & marketplace müşterileriyle satınalma, satış, operasyon, alokasyon, planlama alanlarında çalışmaktayım.
Sametcan Öztürk

Sametcan Öztürk

Performance Marketing, Digital Marketing & Analytics, Ecommerce, Business Strategy

E-ticaret danışmanları cevap bulamadığın sorularına kişiselleştirilmiş yanıtlar bulmanı sağlarken, uzun soluklu projelerin için de doğru uzmanlarla seni bir araya getirir.

Experlize Ekibinden 100 TL Değerinde Kredi Hediye!

Bugün üye olan ve telefon numarasını doğrulayan herkese 100 TL değerinde 100 Kredi bizden Hediye! Üye olmak için tıklayınız!